بازگشت عظيم

جاروی نامريی غول آسايی كه چشم اندازها را تغيير می دهد و از شكل می اندازد و پاك می كند ، از ميليون ها سال پيش دست به كار است ، اما حركت هايش كه پيش از اين آهسته و نا محسوس بود ، اكنون چنان سرعت گرفته كه مانده ام آيا امروز ، تحقق اديسه ممكن است ؟

آيا حماسه بازگشت به روزگار ما هم تعلق دارد ؟

اگر روز بعد كه اوليس در ميدان ايتاكا از خواب بر می خواست ، درخت زيتون قديمی را بريده بودند و نمی توانست در پيرامونش هيچ چيز را باز بشناسد ، آيا باز هم موسيقی مسحور كننده ى بازگشت عظيم را می شنيد ؟

/ 30 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

... سلام م م م اميرررررررررررررررررررر تنبلی بسه....

sareh

سلام خيلی وقته ننوشتی . چرا ؟ من برگشتم ... به من سر بزن ...

یه جیزینقیلی حرف (عاطفه)

اي بابا ! تو ديگه زدی رو دست حسن کچلااااااااااااااااااااا . ای تبل ای تنبل . تکون بخور . امير خان کجايی ؟! منتظريم پسر جان . ملت رو چرا اينقدر چشم انتظار ميزاری . اوااااااااااا !

هادي

کجايی تو....من به ژان‌دارک قول داده‌ام...

يكتا

امير؟..کجايی تو؟..به اندازه يه سلام؛ به اندازه صدای يه ساز از پشت اين صفحه ؛ به اندازه يک ميو ميوی قديمی..به اندازه همشون دلتنگتم..کجايی؟...تا..

احسان عابدي

از اولين باري كه نوذر آزادي را ديدم دو سال ميگذرد. جواد مجابي به من گفت كه او در تهران است و دوست داري ترتيب يك مصاحبه با او را ميدهم كه قرار بود در همشهري سابق چاپ شود. اسمش برايم آشنا بود تا مجابي آدرس بهتري داد: جعفر قاطبه، سريال ايتاليا ايتاليا…

شیدا بی لوسی

سلام . يه بار به من سر زدی نميدونم يادت هست يا نه . اما شيدا ديگه لوسی نداره . بيا و تو مراسم ختمشون شرکت کن و بگو که کار لوسی غلط بوده شايد برگرده

گنجشک

سلام . ميخاستم احوالتو بپرسم. خوش بگزره

شماره یک

همه چی مرتبه؟ همه چی خوب؟ کجايی پس؟